Zimný štadión klzisko Nové Zámky

Zimný štadión klzisko Nové Zámky

Zimný štadión klzisko Nové Zámky sa nachádza v Nových Zámkoch na Športovej ulici, smerom na Dvory nad Žitavou kúsok od železničného mostu. Na Zimnom štadióne sú vyhradené otváracie hodiny pre verejnosť, keď si sem možete príst zakorčulovat (dokonca aj v lete), niekedy majú tréningy hokejisti HK Lokomotiva Nové Zámky.

Zimný štadión klzisko Nové ZámkyHK Lokomotíva Nové Zámky je slovenský hokejový klub Nových Zámkov. TJ bola založená 25. augusta 1965. Združovala tri športy: ľadový hokej, stolný tenis a RTVŠ. V roku 1974 bola vybudovaná umelá ľadová plocha i v Nových Zámkoch.

V roku 1986 sa muži stali účastníkmi II. SNHL. Od sezóny 2006/07 je klub účastníkom 1. hokejovej ligy. Na Zimnom štadióne sa hrajú rôzne hokejové zapasy. Konajú sa aj turnaje s učastou Fínska, Švédska, Ruska, atd…

Zimný štadión klzisko Nové Zámky

Ľadová plocha zimného štadiónu v Nových Zámkoch býva k dispozícii už v lete. Každý rok sa usporadúvajú hokejové turnaje na medzinárodnej úrovni. Tento zimný štadión je moderným zariadením pre všestranné využitie najmä v zimnom období. Má ideálne podmienky pre sústredenie hokejových a krasokorčuliarskych družstiev, organizovanie ich turnajov a pretekov.

Zimný štadión klzisko Nové Zámky

Služby na zimnom štadióne :

  • v objekte sú poskytované masérske a saunové služby, brúsenie korčulí, občerstvenie v miestnom bufete
  • v blízkosti areálu je reštaurácia s celodenným stravovaním, prípadné ubytovacie služby možno zabezpečiť v hoteloch alebo v súkromí na území mesta prostredníctvom tunajších cestovných kancelárií
  • v jarnom a letnom období možno využiť celý priestor štadióna na uskutočnenie kontraktačných podujatí, veľtrhov a propagačných výstav pre všetky podnikateľské subjekty.

 

Zdroj: wikipedia.org


Zimný štadión klzisko Nové Zámky

Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku i na Google+.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete..

Pridaj komentár