170 rokov Gymnázia v Nových Zámkoch

170 rokov Gymnázia v Nových Zámkoch

170 rokov Gymnázia v Nových Zámkoch 1842 – 2012

Podrobný popis vývoja a histórie 170 rokov Gymnázia v Nových Zámkoch. Jeho rozmach, názvy, študenti, učiteľské zbory, udalosti a postavenie v histórii mesta. 170 rokov Gymnázia v Nových Zámkoch je veľmi kvalitne spracovaná, jak písomne tak i obrazovo bohatá história Gymnázia Nové Zámky.

170 rokov Gymnázia v Nových Zámkoch

170 rokov Gymnázia v Nových ZámkochV elektronickej podobe vám ponúkame prvú kapitolu z rovnomennej publikácie, ktorú vydalo novozámocké gymnázium pri príležitosti osláv 170. výročia založenia školy. Gymnázium Nové Zámky História Gymnázia, Nové Zámky História.

Nové Zámky majú pestré a pohnuté dejiny, z ktorých možno čerpať skúsenosti a učiť sa pre budúcnosť.

Sú miestom, kde sa koncentrovali vojenské výpravy, kde sa odohrávali boje. S históriou mesta sú organicky späté i dejiny novozámockého gymnázia, ktoré v roku 2012 oslávilo 170. výročie svojho založenia.

 

Podrobný popis vývoja a histórie Gymnázia v Nových Zámkoch.

 

170_rokov_Gymnazia_v_Novych_Zamkoch

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky 170 rokov Gymnázia v Nových Zámkoch. Nové Zámky Fotoalbum v historickom, súčastnom Foto a Video zobrazení.

170 rokov Gymnázia v Nových Zámkoch


170 rokov Gymnázia v Nových Zámkoch

Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Sociálnej Sieti Facebooku i na Google+

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.

Pridaj komentár