Historická Chronológia

Historická Chronológia

Historická Chronológia

Podrobný zoznam najdôležitejších udalostí v histórii Nových Zámkov od popisu ľudí, ktorí sa zaslúžili o založenie novozámockej pevnosti, cez turecké plienenie, tridsaťročnú vojnu, prvú a druhú svetovú vojnu až po súčasnosť. Je to podrobný popis všetkých najdôležitejších udalostí ktoré sa udiali v našom meste. Táto podrobná Historická Chronológia je v PDF formáte ktorý je dobre čitateľný, ľahko sa v ňom zorientujete, príjemne sa číta vďaka ovládacím prvkom a najlepšie si ho môžete podrobne prečítať pri zobrazení na celú plochu vašeho monitoru. Samozrejmosťou je, pokiaľ Vás tento PDF obsah zaujal využiť možnosť stiahnuť si ho do svojho PC, prípadne mobilu.

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky Historická Chronológia. Nové Zámky Fotoalbum v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení.

Historická Chronológia Nových Zámkov

Historicka_Chronolgia_Novych_Zamkov

Historická Chronológia

Historická Chronológia

Podrobný zoznam najdôležitejších udalostí v histórii Nových Zámkov.

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky. Nové Zámky Fotoalbum v historickom, súčastnom Foto a Video zobrazení.

Historická Chronológia Nových Zámkov

Zdroj: Watson.sk


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Sociálnej Sieti Facebooku i na Google+

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.

Pridaj komentár