Site icon Nové Zámky Fotoalbum

Zoznam Osobností Mesta Nové Zámky

Zoznam Osobností Mesta Nové Zámky

Zoznam Osobností Mesta Nové Zámky

Zoznam Osobností Mesta Nové Zámky

Zoznam Osobností Mesta Nové Zámky je vlastne množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, O rodákoch , alebo aj tých ktorí v Nových Zámkoch len žili a ktorí sa značnou mierou pričinili o zviditeľnenie Nových Zámkov vo svete. Kliknutím na meno osobnosti s aktívnym odkazom, sa Vám otvorí stránka s obsiahlymi informáciami o konkrétnej osobe. Prajeme Vám príjemné čítanie.

Zoznam Osobností Mesta Nové Zámky

Zoznam Osobností Mesta Nové Zámky – Rodáci mesta

Zoznam Osobností Mesta Nové Zámky – V meste žili

Osobnosti Mesta Nové Zámky – Čestní občania mesta a významné osobnosti

 


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku i na Google+.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete..

Exit mobile version