We are from NOVÉ ZÁMKY

P.Williams – Happy / NOVÉ ZÁMKY

P.Williams – Happy / NOVÉ ZÁMKY

P.Williams - Happy / NOVÉ ZÁMKYP.Williams – Happy / NOVÉ ZÁMKY. Happy people in Nové Zámky / Slovakia Inspired by Pharrell Williams Kamera: Michal Novák | Martin Farkas Strih: Martin Farkas Štáb: Sandra Čontošová | Lenka Kollárová by MW Media Slovakia Nové Zámky Fotoalbum

P.Williams – Happy / NOVÉ ZÁMKY

Mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

P.Williams – Happy / NOVÉ ZÁMKY

 

P.Williams - Happy / NOVÉ ZÁMKY  Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v Historickom FOTO a VIDEO zobrazení


P.Williams – Happy / NOVÉ ZÁMKY

Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku i na Google+.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete..

Pridaj komentár