Nové Zámky Zúgov kaskády

Nové Zámky Zúgov kaskády

Nové Zámky Zúgov kaskády, rieka Nitra

V blízkosti Nových Zámkov, na rovine ako zrkadlo sú na rieke Nitra vodopády. Znie to neuveriteľne a práve preto by ste si ich mali ísť prezrieť na vlastné oči. Vodopády (kaskády) na severovýchodnom okraji mesta sú súčasťou chránenej prírodnej oblasti Zúgov na rieke Nitra. Prístup k vodopádom Zúgov je možný autom, bicyklom alebo pešo. Je to priam ideálne miesto pre športové vyžitie v tichom prostredí na čistom vzduchu. Poznámka o tichom prostredí platí len relatívne, lebo najbližšie okolie vodopádov je dotované mohutným hukotom vodopádu. Na jar a v lete tu vraj počuť spev vtákov, preto majú toto miesto radi aj zaľúbenci.

Nové Zámky Zúgov kaskády

Nové Zámky Zúgov kaskádyNové Zámky Fotoalbum

Mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Nové Zámky Zúgov vodné kaskády

Zúgov kaskádyNové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v Historickom FOTO a VIDEO zobrazení

Nové Zámky Zúgov kaskády


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku i na Google+.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete..

One thought on “Nové Zámky Zúgov kaskády

Pridaj komentár