Nové Zámky Berek Nitra Zúgov Baňa

Nové Zámky Berek Nitra Zúgov Baňa

Nové Zámky Berek Nitra Zúgov Baňa.

Medzi najobľúbenejšie prírodné scenérie ktoré novozámčania ale i turisti radi v našom meste Nové Zámky navštevujú sú:  lesopark Berek, rieka Nitra, vodné kaskády Zúgov a jazero Baňa. Lesopark Berek ktorý sa nachádza za mestom na konci ulice Tatranská nám ponúka krásne voľné prechádzky, veľké množstvo zelene a chránených stromov, ale i množstvo hmyzu, vtáctva a živočíchov. Rieka Nitra ktorá sa tiahne cez celé mesto je častou destináciou rybárov, ale i športovcov, ktorý radi využívajú hrádzu ktorá sa tiahne pozdĺž celej rieky pre svoje športové aktivity.

Berek Nitra Zúgov BaňaAsi najčastejšie navštevovanou časťou mesta sú vodné kaskády Zúgov ktoré radi navštevujú ľudia či už kvôli relaxu, rybárčeniu, alebo ako pekný objekt na fotenie tejto zaujímavej prírodnej rezervácie. Na záver nesmieme zabudnúť spomenúť miestne jazero Baňa, ktoré sa nachádza v miestnej časti Nových Zámkov „Za Troma Mostami„. Jazero skoro po celý rok využívajú rybári, ktorý si tam i často usporadúvajú rybárske preteky. Miestne obyvateľstvo využíva toto jazero hlavne v lete na kúpanie.

Mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Nové Zámky Berek Nitra Zúgov Baňa

Nové Zámky Berek Nitra  Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v Historickom VIDEO zobrazení


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.

[gs-fb-comments]

One thought on “Nové Zámky Berek Nitra Zúgov Baňa

Comments are closed.