Výstavba konzervárne Novofruct Nové Zámky 1975

Výstavba konzervárne n.p. Novofruct

Výstavba konzervárne n.p. Novofruct Nové Zámky 1975

Tento vzácny film Výstavba konzervárne n.p. SLOVLIK (Novofruct) Nové Zámky z roku 1975, je jedným z mnohých vzácnych historických videí ktoré dokumentujú život v našom meste.

Na rozlohe 22,5 ha z nákladom vyše 300 miliónov korún, budujú v Nových Zámkoch nový národný podnik KONZERVÁREŇ SLOVLIK (Novofruct). Bude to najvätšia a najmodernejšia konzerváreň v republike. Týmito slovami začína krátky pútavý video – dokument o jednom z našich najvätších zamestnávateľov obyvateľov nášho mesta Nové Zámky.

Výstavba konzervárne Novofruct

Nové Zámky Fotoalbum

Mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

 

Výstavba konzervárne n.p. Novofruct Nové Zámky 1975

 

Výstavba konzervárne n.p. Novofruct  Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v Historickom FOTO a VIDEO zobrazení

Výstavba konzervárne n.p. Novofruct Nové Zámky 1975


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete..