Súťaž – Poznám svoje mesto

Vianočná súťaž – Poznám svoje mesto

Vianočná súťaž – Poznám svoje mesto

Ukážte ako dobre poznáte svoje mesto a zapojte sa do našej Vianočnej súťaže. Súťažiť môžete o pekné vecné ceny. Vyhlásenie Víťazov súťaže „Vianočná súťaž – Poznám svoje mesto“, bude dňa 6.12.2015 na sviatok svätého Mikuláša. Mená výhercov budú zverejnené na stránkach Nové Zámky Fotoalbum, sociálnej sieti Facebook a Google plus.

POZOR! Vyhrať môže len ten, kto odpovie na všetky otázky správne !!!

 

[iframe src=“http://goo.gl/forms/PBZORVhL3w“ width=“100%“ height=“1100″]


Vianočná súťaž – Poznám svoje mesto

Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Sociálnych sieťach Facebooku i na Google+

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.