Nové Zámky Priemysel

Nové Zámky Priemysel

Nové Zámky Priemysel

Priemysel (schválenými slovom niekedy industrie) je významným výrobným odvetvím svetového hospodárstva. Priemyselné výrobky využíva človek k práci, v domácnosti aj vo voľnom čase. Priemysel veľmi rýchlo zavádza do výroby vedecké objavy a technické vynálezy. V 18. storočí to napríklad vypuklo vynálezom parného stroja. Nové výrobky tak stále viac uľahčujú ľuďom život.

Spoločenská zmena súvisiaca s presadzovaním priemyslu v národnom hospodárstve sa nazýva industrializácia.

Nové Zámky Priemysel

Nové Zámky Fotoalbum

Mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Nové Zámky Priemysel

Nové Zámky Priemysel  Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v Historickom FOTO a VIDEO zobrazení

Nové Zámky Priemysel


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.
[gs-fb-comments]