Nové Zámky pohľadom fiakristu

Nové Zámky pohľadom fiakristu 1965

Nové Zámky pohľadom fiakristu 1965

Pozrite si tento krátky film Nové Zámky pohľadom fiakristu z roku 1965, je jedným z najvzácnejších historických videí o našom meste.

Fejtónová videoreportáž o strastiach rozvoja mesta Nové Zámky v 60. rokoch 20. storočia z pohľadu fiakristu Jána Molnára. Reportáž je súčasťou Týždňa vo filme č. 17/1965.

Nové Zámky pohľadom fiakristu 1965

Nové Zámky Fotoalbum

Mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

 

Nové Zámky pohľadom fiakristu 1965

 

NNové Zámky pohľadom fiakristu 1965  Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v Historickom FOTO a VIDEO zobrazení

Nové Zámky pohľadom fiakristu 1965


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku i na Google+.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete..