Nové Zámky Oberačkové slávnosti

Nové Zámky Oberačkové slávnosti

Nové Zámky Oberačkové slávnosti

Voľné dni môžete v Nových Zámkoch stráviť rôznymi spôsobmi. Napríklad, keď sa  v Nových Zámkoch konajú oberačkové slávnosti. V centre mesta sa môžete veseliť, nechýba ani obľúbený burčiak, kvalitné víno, cigánska pečienka, pečená klobása a hromada ďalších chutných dobrôt a skvelý kultúrno hudobný program. Svoje kvalitné vína a vinárske produkty vám ponúknu miestny vinári, ale aj vinári zo širokého okolia. Veľmi dobré meno majú už tradične vináry z obce Strekov.

Súčasťou oberačkových slávností je aj festival folklórnych súborov a na pódiu vystupje viacero našich, ale aj zahraničných hudobných interpretov. Už neoddeliteľou súčasťou oberačkových slávností v Nových Zámkoch je aj Novozámocký festival detských folklórnych súborov s medzinárodnou účasťou. Program oberačkovej veselice sa koná už tradične na Hlavnom námestí a v priestoroch Domu kultúry Kovak počas dvoch dní piatku a soboty a to od rána až do noci. Neváhajte a príďte sa zabaviť aj vy do Nových Zámkov na Oberačkové slávnosti.

Nové Zámky Oberačkové slávnostiNové Zámky Fotoalbum

Mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Nové Zámky Oberačkové slávnosti

Nové Zámky Oberačkové slávnostiNové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v Historickom FOTO a VIDEO zobrazení


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.

 

[gs-fb-comments]