Nové Zámky MIX Fotografií

Nové Zámky MIX Fotografií

Nezabudnite si svoje fotografie uchovávať aj v tlačenej podobe … Nie je nič krajšie ako prezeranie momentov zaznamenaných v obraze. Retro návrat k filmom je práve teraz v rozkvete. Ostatne, kto si radšej neprezerajú fotografie vo fotoalbume ako v počítači? U nás si môžete vybrať z celej rady albumov podľa veľkostí, farby, dizajnu, ale aj téme. Foťte všetko čo vás zaujíma a vytvorte si albumu malá, veľká, farebná, jednofarebná, albumu rodinná, svadobné i pre bábätko. Záleží nám na tom, aby vaše spomienky boli uschované v tom najkrajšom prebale.

Nové Zámky MIX Fotografií

Nové Zámky Fotoalbum

Mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Nové Zámky MIX Fotografií

Nové Zámky MIX Fotografií  Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v Historickom FOTO a VIDEO zobrazení


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.

 

[gs-fb-comments]