Nové Zámky Letecké zábery

Nové Zámky Letecké zábery

Nové Zámky Letecké zábery

Nové Zámky Letecké zábery. Asi každý tuší, že je dobré zabezpečiť si miesto pri okne a pokiaľ možno ďalej od krídla. Niekde je nutné stúpnuť si do fronty k lietadlu ako jeden z prvých – niektoré aerolinky dávajú vopred miesta na výber s grafickým vyobrazením lietadla. Ideálne je miesto pred krídlom, ale tých je málo a tie úplne vpredu, ktoré sú súčasťou prvej triedy, sú drahé.

Nové Zámky Letecké záberyAk si vyberáte sedadlo až v lietadle, je možné v rýchlosti vyberať podľa stavu okna – kopa ich je poškriabaných, takže sa im môžete vyhnúť. Okrem škrabancov bývajú na oknách i rôzne šmuhy a skla navyše počas letu namŕzajú. Je potrebné nájsť si čistejšie časť skla. Pri fotení potom držať foťák čo najbližšie okien – každý centimeter je dobrý a pomôže k rozmazaniu nečistôt na skle.

Ešte je jeden faktor, ktorý môžete vziať do úvahy pri výbere miesta – pozíciu Slnka počas letu. Osobne mám rád fotky proti Slnku, ale byť celý čas priamo proti svetlu nie je príjemné a tiež sa vystavíte riziku odleskov v objektíve, pretože najskôr budete fotiť bez slnečnej clony (keď budete dodržiavať polohu fotoaparátu, čo najbližšie oknu …).

Mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Nové Zámky Letecké zábery

Nové Zámky Letecké zábery  Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v Historickom VIDEO zobrazení

Nové Zámky Letecké zábery


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.

 

[gs-fb-comments]

One thought on “Nové Zámky Letecké zábery

Comments are closed.