Nové Zámky Historické Peniaze

Nové Zámky Historické Peniaze

Nové Zámky Historické Peniaze

Nové Zámky Historické Peniaze. Obrazová zbierka historických platidiel, bankoviek a mincí ktoré sa používali na území našeho mesta. Toto je kompletne katalogizovaná zbierka mincí a bankoviek ktoré používali naši prarodičia, starý rodičia, ale i tie ktoré si určite ešte mnohý z nás tiež pamätáme. Naša snaha bola zaistiť fotografie týchto platidiel jak zo strany lícnej, tak i rubovej, aby ste mali z prehliadky čo najväčší optický, ale i emocionálne pestrý zážitok.

Nové Zámky Historické PeniazeTáto zbierka webovej stránky Nové Zámky Fotoalbum obsahuje platidlá v platobnej mene Rakúsko – Uhorský Kronen, Maďarský Pengö, Koruna československá / prvá Československá republika z roku 1918, Koruna Slovenská z obdobia druhej svetovej vojny, Koruna Československá z obdobia Socializmu, Koruna Československá po roku 1989 a Koruna Slovenská po osamostatnení roku 1993. Mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Nové Zámky Historické Peniaze

Nové Zámky Historické Peniaze  Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v Historickom VIDEO zobrazení

Nové Zámky Historické Peniaze


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.

 

[gs-fb-comments]