Mapa Európy

Mapa Európy za posledných 1000 rokov

Mapa Európy za posledných 1000 rokov

Mapa Európy za posledných 1000 rokovHistorické a politické rozdelenie štátov v Európe od stredoveku po súčasnosť, ktoré nám zobrazuje táto časová os Time Laps. Mapa Európy za posledných 1000 rokov nl. zobrazená v tomto videu, je realizovaná v časovej osi, vďaka ktorej máme možnosť  v reálnom čase pozorovať v priebehu pár minút. Video nám zobrazuje Mapu Európy za posledných 1000 rokov, jej vývin, vývoj a hlavne politické rozdelenie hraníc.

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Mapa Európy za posledných 1000 rokov

Mapa Európy za posledných 1000 rokov  Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v Historickom FOTO a VIDEO zobrazení


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.

[gs-fb-comments]