Kontakt Nové Zámky Fotoalbum

Kontakt

Kontakt Nové Zámky Fotoalbum, je jednou z formiem vašeho spôsobu komunikovania s našou stránkou. Využite tento Kontakt a použite túto cestu komunikácie s nami cez formulár Kontakt Nové Zámky Fotoalbum. Máte nejaké pripomienky, návrhy, alebo materiál k zverejneniu? Využite túto možnosť a napíšte nám email cez tento formulár.

Kontakt Nové Zámky FotoalbumPoužitím tohoto Kontakt formuláru nám môžete posielať vaše fotografie a materiály ktoré by ste radi pridali na našu stránku. Vašu správu z našeho Kontakt formuláru si môžete poslať ako kópiu na svoju emailovú adresu. (je možné, že kópia vašej správy z našeho Kontakt formuláru bude vo vašom emaily v sekcii: SPAM. Je to z dôvodu ochrany pred phishingom, čiže správy od Vás samotného (v tomto prípade stačí označiť tento mail: že nie je SPAM a tieto kópie mailov Vám budú chodiť do sekcie „Doručených správ“))

Nezabudnite pred odoslaním správy z formuláru vyplniť /povinný/ CAPTCHA kód bez ktorého vaša správa nebude odoslaná. Tento CAPTCHA kód slúži našemu Kontakt formuláru ako ochrana pred SPAM -om.

Kontakt Nové Zámky Fotoalbum


Kontakt Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Sociálnej Sieti

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku i na Google+

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.