KALENDÁR AKCIÍ V NOVÝCH ZÁMKOCH

Kalendár akcií v Nových Zámkoch

Kalendár akcií v Nových Zámkoch. Tieto FB eventy sú aktuálne pripravované udalosti, ktoré sú publikované v našom kalendári. Kalendár akcií v Nových Zámkoch je vytvorený nami alebo inými novozámockými FB stránkami a sú publikované na našej webovej a facebookovej stránke Nové Zámky Fotoalbum.

Kalendár akcií v Nových Zámkoch

Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov a zároveň kultúrny a spoločenský portál mesta Nové Zámky. Aktuálne informácie zo spoločnosti a kultúry mesta Nové Zámky a okolia. Nové Zámky Fotoalbum mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení.

[facebook_events]
 

Kalendár akcií v Nových Zámkoch Vám prináša aktuálne informácie zo spoločnosti a kultúry mesta Nové Zámky a okolia.


Kalendár akcií v Nových Zámkoch

Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku i na Google+.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veľké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.

 

[gs-fb-comments]