Site icon Nové Zámky Fotoalbum

Partneri Nové Zámky Fotoalbum

Partneri Nové Zámky Fotoalbum

Partneri Nové Zámky Fotoalbum

Partneri Nové Zámky Fotoalbum

Partneri Nové Zámky Fotoalbum: Podnikatelia, firmy podporte našu stránku, využite svoju „REKLAMU ZDARMA“ na našom webe a prezentujte sa…

Podmienky pre partnerstvo sú veľmi jednoduché :

  1. Musíte byť Novozámocká firma (okres), alebo verejná osoba pôsobiaca v Nových Zámkoch …
  2. Buď vložíte odkaz našej stránky Nové Zámky Fotoalbum, na svoju webovú stránku /ikonku alebo LOGO/ (ako partnera Vašej webovej stránky) alebo…
  3. alebo aspoň 1x týždnne propagovať, zdielať, odporúčať našu stránku na internete, fórach, Facebooku, Google+, Pinterest atd… atd … (nemyslíme tým samozrejme len jedno zdieľanie…)

Pokiaľ splňujete niektorú z týchto podmienok k spolupráci a partnerstvu, bude “ Vaša webová stránka/odkaz “ umiestnená/ý na náš web medzi našich Partnerov.

Kontakt: info@novezamkyfotoalbum.sk

Ikonka / Banner na Vašu stránku

Malá ikonka =>>  

Banner =>>   

Velká ikona =>> 

Kód ikonky na Vašu  stránku: »Malá ikonka« / »Banner« / »Velká ikona«

Partneri Nové Zámky Fotoalbum

 

      
     

Partneri Nové Zámky Fotoalbum, Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazeni. Partneri Nové Zámky Fotoalbum. Stránka je pre nadšencov histórie a fotografie Nových Zámkov. Partneri Nové Zámky Fotoalbum. Podnikatelia, firmy podporte našu stránku a prezentujte sa…


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Partneri Nové Zámky Fotoalbum, Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazeni. Partneri Nové Zámky Fotoalbum. Stránka je pre nadšencov histórie a fotografie Nových Zámkov.

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku i na Google+

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete..

Exit mobile version