Site icon Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Rekonštrukcia konca druhej svetovej vojny

Nové Zámky Rekonštrukcia konca druhej svetovej vojny

Nové Zámky Rekonštrukcia konca druhej svetovej vojny

Nové Zámky Rekonštrukcia konca druhej svetovej vojny
autor foto: Zuzana Balázsyová

V Nových Zámkoch si dňa  19.3.2011 pripomenuli koniec druhej svetovej vojny sériou zaujímavých akcii združených do dvoch dní, ktoré sa uskutočnili na rôznych miestach mesta.

Nové Zámky Fotoalbum

Mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Nové Zámky Rekonštrukcia konca druhej svetovej vojny 19.3.2011

  Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v Historickom FOTO a VIDEO zobrazení

Koniec 2. svetovej vojny v Nových Zámkoch

Spomienková slávnosť začala 18. marca o 9.00 hod. v Dome kultúry prednáškou na tému bombardovanie Nových Zámkov. Vzdelávacie podujatie bolo spojené s výstavou fotografií a dokumentov viažucich sa k tejto udalosti.

Hlavný program Rekonštrukcie konca druhej svetovej vojny bol v sobotu 19. marca a celý program dňa sa sústreďoval na Hlavnom námestí, kde medzi 8.00 a 12.00 hod. Novozámčania ale i občania z blízkeho okoliamali možnosť vidieť ukážky bojovej techniky, improvizačné boje medzi vojakmi červenej armády a nemeckým Wehrmachtom a predvádzanie bojovej techniky a výzbroja vojakov.


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.
[gs-fb-comments]

Exit mobile version