Site icon Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Minulosť vo Farbe

Minulosť vo Farbe

Minulosť vo Farbe

Nové Zámky Minulosť vo Farbe

autor: Dominik Eldorado Horvath (Eldorado Theme ART)

Nové Zámky Minulosť vo Farbe je zbierka Historických čiernobielych Fotografií a pohľadníc prevedené do farebného rozhrania, pre lepší pohľad na Nové Zámky a ich historického obdobia zachyteného v obrázkoch, pohľadniciach a fotografiách.

V rôznych archívoch sa povaľujú tisícky historických fotografií Nových Zámkov, ktoré by si svet zaslúžil vidieť. Našťastie stále existujú ľudia, ktorí svoj čas venujú nielen vyhľadávaniu fotografií, foteniu, ale aj následnú, grafickú prácu s nimi, a teda napríklad kolorovanie. Aj grafik rodák z Nových Zámkov Dominik Horvath spája pri hľadaní historických záberov príjemné s užitočným a keď potom narazí na tú správnu momentku, sadne za počítač a pustí sa do vdychovaniu farieb do inak čiernobielej fotografie. Nejde vôbec o jednoduchú prácu, pretože si musí fotografie porovnávať s rôznymi inými z rovnakého obdobia, upravovať farby do ideálnych odtieňov a potom všetky aspekty spojiť do jedného celku, aby si človek z ich prezerania niečo odniesol.

Nové Zámky Minulosť vo Farbe

  Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v Historickom VIDEO zobrazení

Nové Zámky Minulosť vo Farbe


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.

 

[gs-fb-comments]

Exit mobile version