Site icon Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Gúgska Tatranská Janka Kráľa

Nové Zámky Gúgska Tatranská Janka Kráľa

Nové Zámky Gúgska Tatranská Janka Kráľa

Nové Zámky Gúgska Tatranská Janka Kráľa

Nové Zámky Gúgska Tatranská Janka Kráľa. Tak ako sa menia vlády, ideológie, tak sa menia aj názvy ulíc. A naše mesto v tomto nie je výnimkou. Na potulkách si teda povieme viac o uliciach a uličkách, ktoré chránili hradby nášho mesta, o ich vzniku, o  zániku, o zaujímavostiach.

Rozvoj mesta prináša potrebu pomenovať nové ulice. Niekedy sa s tým spája aj premenovanie niektorých starších alebo ich častí. Nové ulice vznikajú spravidla tak, že si na nich obyvatelia vybudujú nové domy a vznikne prirodzená potreba ulice pomenovať. Títo obyvatelia sa novej ulici spravidla tešia, konečne si môžu vybaviť definitívne doklady. Premenovanie ulíc zasa obyvateľov a inštitúcie nepoteší, musia si vybavovať nové doklady, hlásiť zmenu názvu ulice. Preto tieto procesy zmeny názvu ulice, ako aj vytvorenie a pomenovanie novej prebieha vo viacerých krokoch. Jeho súčasťou by mali byť občania mesta a najmä obyvatelia nových či premenovávaných ulíc.

Mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Nové Zámky Gúgska Tatranská Janka Kráľa

  Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v Historickom VIDEO zobrazení

Nové Zámky Gúgska Tatranská Janka Kráľa


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.

 

[gs-fb-comments]

Exit mobile version