Site icon Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Cesta do minulosti

Nové Zámky Cesta do minulosti

Nové Zámky Cesta do minulosti

Nové Zámky Cesta do minulosti

autor: Dominik Eldorado Horvath (Eldorado Theme ART)

Zbierka Historických, Súčasných Fotografií a pohľadníc zlúčené do jednej kompozície, aby celkový výsledok a pohľad na obrázok vyvolával v divákovi pocit cestovania v čase či už Cesta do Minulosti, alebo Cesta do Budúcnosti pre lepší pohľad a predstavivosť diváka na historické obdobie zachytené v obrázkoch.

Nové Zámky Cesta do minulosti

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Nové Zámky Cesta do minulosti

  Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky v Historickom VIDEO zobrazení


Nové Zámky v historickom, súčasnom FOTO a VIDEO zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum

Nové Zámky Fotoalbum, mesto Nové Zámky v historickom, súčasnom Foto a Video zobrazení. Nové Zámky Fotoalbum je pre nadšencov histórie Nových Zámkov.

Našu stránku a dianie na nej môžete sledovat na Facebooku i na Google+.

Naša webová stránka Nové Zámky Fotoalbum, je pre obyvateľov Nových Zámkov a nadšencov histórie Nových Zámkov. Stránka Nové Zámky Fotoalbum je Informatívneho charakteru, jej obsah sa snaží priblížiť obyvateľom, ale aj potencionálnym turistom mesta Nové Zámky jej históriu, aby mohli bližšie spoznať jej farebnosť a rôznorodosť. Stránka slúži k vzdelávaniu a rozšíreniu si svojich znalostí o histórii mesta Nové Zámky. Najdete u nás veĺké množstvo zaujímavostí o našom meste, jeho históriu, a veľké množstvo FOTO a VIDEO materiálu, ďalej zaujímavé miesta v našom meste i velké množstvo informácií o Osobnostiach našeho mesta, ktoré sa pričinili o jeho zviditeľnenie vo svete.

 

[gs-fb-comments]

Exit mobile version